ГОРЕЩО
СЕНЗАЦИОННА ВЕРСИЯ! Изборите се отлагат най-рано за средата на април. Разгарът на кампанията - по време на великденските празници
САМО В ПИК! ТРИ са абдикациите в демократична България, само тази на Радев е неразбираема, неоправдана и непростима
Социолог ИЗРИГНА: Идиотщина е Радев, който иска да е премиер, да говори за президентска държава
Радев бойкотира Тръмп и не може да е неговият човек в България
Vivacom с богата селекция от устройства с отстъпки за празнично начало на новата година
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Хората от 30 до 39 г. правят най-малко секс - 86 пъти годишно, или 1,6 пъти седмично, сочи проучване на американски учени.
препоръчано
Това се обяснява с факта, че обикновено в тази възраст се създава семейство, раждат се деца и постоянната грижа за тях не мотивира съпрузите за интимна близост. В промеждутъка 40-49 г. количеството се отпуска до 69 пъти годишно.
Най-много любов правят младежите от 18 до 29 г. При тях бройката е приблизително два пъти седмично, или 112 за всичките 365 дни. Според изследователите 45 на сто от семейните двойки се отдават на секс няколко пъти в месеца, 34 процента отделят два-три епизода седмично, а цели 13 се уважават само по празниците.
Тези храни трябва да забравите преди лягане
26349
на 15.01.2026
ЧИЧО РУМЕН ИМ ДАВА ТОН: Наглостта на ППДБ няма граници
120393
на 10.01.2026


