BG EN

Хотелиерите от Слънчев бряг искат солени глоби за скачането от балкони

Икономика

Хотелиерите от Слънчев бряг искат солени глоби за скачането от балкони

3154
на 25.04.2014
Хотелиерите от Слънчев бряг искат солени глоби за скачането от балкони
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Съюзът на собствениците в Слънчев бряг настоява държавата да въведе солидни глоби за скачането по балкони на морето, т.нар. „балконинг“, се казва в съобщение на хотелиерите до медиите.

препоръчано

Глобата да бъде най-малко 300 евро за нарушител и да влезе в сила още този сезон. Хотелиерите да сигнализират за случаите местното РПУ и полицаите да налагат санкциите.

За предстоящото лято подобна мярка въвежда Испания в курорта Майорка, където глобата ще бъде до 400 евро.

Миналата година в България загинаха няколко чуждестранни туристи след станалите особено популярни скокове от балкон на балкон и от тераса в басейн. Обикновено такива скокове се извършват от хора, които са под влияние на алкохол или наркотици.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
САМО В ПИК TV! Топ прогнозата на проф. Георги Рачев за февруари: Месецът ще бъде с 3 до 5 градуса по-топъл от нормалното, но във вторник и сряда... (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Топ прогнозата на проф. Георги Рачев за февруари: Месецът ще бъде с 3 до 5 градуса по-топъл от нормалното, но във вторник и сряда... (ВИДЕО)
ново
Днес: 4
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК