BG EN

Христо Бозуков разпореди одит в „Напоителни системи“ ЕАД

Политика

Христо Бозуков разпореди одит в „Напоителни системи“ ЕАД

10078
на 26.05.2021
Христо Бозуков разпореди одит в „Напоителни системи“ ЕАД
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Министърът на земеделието, храните и горите проф. д-р Христо Бозуков разпореди да бъде извършен одит в „Напоителни системи“ ЕАД. Предмет на проверката ще бъдат определянето на прогнозни цени при провеждането на обществени поръчки, задълженията на дружеството, разпоредителните сделки, определяне на състава и възнагражденията на Съвета на директорите, както и сключените граждански договори и тези с лица, придобили право на пенсия.

препоръчано

Одитът ще бъде извършен от дирекция „Вътрешен одит“ в МЗХГ и следва да приключи в срок до 04.06.2021 г, поясняват от министерството.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
Алгафари пред ПИК TV: Радев е големият победител. Първото му изпитание - всички ще искат повече средства (ВИДЕО) Алгафари пред ПИК TV: Радев е големият победител. Първото му изпитание - всички ще искат повече средства (ВИДЕО)
ново
Днес: 38
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК