ГОРЕЩО
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Валерия Велева: Протестът няма визията за утре, а когато я няма, това е анархия. Да искаш сега да свалиш властта, значи да искаш да хвърлиш държавата в хаос (ВИДЕО)
ПЪРВО В ПИК! В "Люлин" почерня от полиция - дойдоха и кобрите на СДВР
САМО В ПИК TV! Цветанка Андреева за метежите на Радев и ППДБ: Сценарият е да се дестабилизира цялата система и през следващата година да влезем в спиралата на нови избори и нестабилни парламенти (ВИДЕО)
ПИК TV: И Борис Бонев недоволства от Терзиев за кризата с боклука в София (ВИДЕО)
Георг Георгиев: Днес България и Америка са по-близки от всякога като приятели, партньори и съюзници
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Христо Иванов и Атанас Атанасов бяха заснети в сладкарница с Иван Костов. Кафе-сладкарницата е разположена в един от т.нар. в обществото квартали на богатите – „Драгалевци“, съобщава "Трибюн".
препоръчано
Освен виенски салон в сградата на „Макси“ има и супермаркет, като цените там са точно като за „богати“.
Всеизвестен факт е, че именно в „Драгалевци“ от години живее Иван Костов.
Фотосите са направени на 12 май - ден преди от ДБ да предложат декларация за „депутинизация на страната“. Същата беше прочетена на от трибуната на народното събрание от председателят на „Да, България“ – Христо Иванов.
свързани новини
Дали тримата са обсъждали текста или други политически теми остава загадка.
Снимки: "Трибюн"





