ГОРЕЩО
Колтуклиева в десетката след избора на Крум Зарков: Началото на края на БСП!
Кирил Добрев превърна БСП в еднолична фирма - садистът и зоофоб Крум Зарков ще му носи куфарчето
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК! Маминият Крум Зарков поема БСП - истинският лидер ще бъде ортакът му в кражбите Кирил Добрев (ВИДЕО)
Иван Таков на конгреса на БСП: С радикално лява платформа ще спечелим доверието на нашите избиратели
Калоян Паргов: БСП може без всеки от нас. Но България не може без БСП
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Легендата на българския футбол Христо Стоичков сподели пост във Фейсбук, споделяйки емоциите си от церемонията по връчването на “Златната топка“ в Париж.
препоръчано
Камата беше част от нея, като обяви името на най-добрия треньор за годината – Карло Анчелоти, който не присъства в театър “Шатле“ и не получи наградата си.
Легендарната осмица заяви, че успехът на Родри е напълно заслужен.
"Не можах да мигна от вълнение! Още повече се влюбих в Париж! Благодаря на Франс Футбол за поканата и честта! Поздравления на напълно заслужилия победител Родри! Чао, Париж! Ще се видим пак“, заяви цитираният от “Тема спорт“ Христо Стоичков във Фейсбук.
свързани новини
Зона КОНКАКАФ с повече отбори на следващото Световно
6859
преди 9 часа
Два клуба от Серия А напират за перла на Левски
14209
на 05.02.2026
ПОДПИСА: Мъри прибра национал в Измир
11099
на 05.02.2026
Шефът на ФИФА иска махане на санкциите срещу руски отбори
23269
на 02.02.2026


