BG EN

Хуан Мата бесен на Специалния, обмисля да напусне Челси

Световен футбол

Хуан Мата бесен на Специалния, обмисля да напусне Челси

4324
на 01.01.2014
Хуан Мата бесен на Специалния, обмисля да напусне Челси
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Един от най-добрите футболисти на Челси Хуан Мата по всяка вероятност ще напусне клуба още през януари, след като реагира изключително бурно на смяната си по време на победата на неговия тим с 3:0 при визитата на Саутхемптън.

препоръчано

Испанският национал не се представя на познатото си високо равнище през този сезон и по-често остава на резервната скамейка за сметка на други футболисти от селекцията на Жозе Моуриньо. Днес той започна като титуляр, но бе сменен от Оскар, който впоследствие отбеляза попадение за победата на "сините" от Лондон. След излизането си от игра Мата удари резервната скамейка преди да седне на нея и с поведението си демонстрира, че изобщо не е щастлив от смяната.

След мача португалският му наставник Жозе Моуриньо многозначително коментира, че не иска да продава своя футболист, но вратата на клуба му е "винаги отворена".  "Не искам той да си тръгва. Това е моето мнение и желание, но вратата ми е винаги отворена. Вратата на клуба също е отворена и ако някой футболист иска да говорим, той трябва само да дойде при нас и да го направи. Но ако ме питате дали аз искам да продадем Мата, отговорът ми е не. Не съм видял реакцията му, но мисля, че тя е нормална, тъй като той, както и всички в отбора, знае колко важен бе този мач и колко важно бе да го спечелим", заяви след победата Моуриньо.


Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 12 декември: Фалит дебне Близнаците, пари за Рибите САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 12 декември: Фалит дебне Близнаците, пари за Рибите
ПИК TV x
Явор Божанков пробва нелепа шега с ИТН, но проф. Ангелов го засече (ВИДЕО) Явор Божанков пробва нелепа шега с ИТН, но проф. Ангелов го засече (ВИДЕО)
ново
Днес: 83
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК