ГОРЕЩО
ГОРЕЩ СЛУХ! Радев готви офанзива за София - избира между две млади остриета за кмет
Гълъб Донев с ПОСЛЕДНИ НОВИНИ около бюджета - ето кога го внасят в парламента
Радев анонсира предстояща среща с Алексадър Вучич
АКЦИЯТА В НЕСЕБЪР: Белезници за шефа на ВиК и заместника му, заковали ги с белязани пари
ВРЕМЕ ЗА ПЛАЖ! Слънцето напича, валежи са възможни следобед само на изток и над планините (КАРТИ)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Наставникът на Берое Петър Хубчев заяви, че не чувства притеснение след втората поредна загуба на тима си в шампионата. Треньорът на старозагорци обяви, че щом отборът му създава положения, значи не е играл зле.
препоръчано
"Мачът бе истинска битка. Единственото, от което не съм доволен е резултата. Загубихме с една контраатака. Като цяло съм доволен от желанието на отбора. Имам забележки към някои футболисти. Вратарят на Монтана имаше ден, но ние сме длъжни да вкараме от толкова много положения", заяви Хубчев след мача пред камерата на "Диема Спорт 2".
свързани новини
Монтана пречупи Берое в калта на "Огоста"
6409
на 27.09.2015
Испанци отхвърлиха оферта на Левски
3582
преди 45 минути
Основни футболисти искат да си ходят от Локо Пловдив
4182
преди 50 минути
Трансферът на Петър Станич е пред финализиране
4766
преди 1 часа
ЦСКА задържа Матиас Фаетон
4210
преди 2 часа


