BG EN

Хулиганка отнесе глоба от 100 лева, псувала полицаи

Крими

Хулиганка отнесе глоба от 100 лева, псувала полицаи

3273
на 16.03.2015
Хулиганка отнесе глоба от 100 лева, псувала полицаи
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

48-годишната Христина Христова отнесе глоба за хулиганство, тъй като псува полицаи при спецакция, пише Флагман.
В петък 13-ти около 1.30 часа в сунгурларското село Терзийско жена била спряна за проверка, докато управлява мерцедеса си. Христина започнала да ругае и се нахвърлила с вулгарни думи върху ченгетата, като на правила опит да осуети изпълнението на служебните им задължения. Задържана е за срок до 24 часа, като й е съставен акт по Указа за борба с дребното хулиганство. Състав на Карнобатския районен съд наложил на Христина администативно наказание - глоба в размер на 100 лв.

препоръчано
Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
Шефът на Галъп Петко Петков пред ПИК TV: Голямата въпросителна - ще се утвърди ли Зарков като самостоятелен лидер? БСП може да изпадне от следващите парламенти (ВИДЕО) Шефът на "Галъп" Петко Петков пред ПИК TV: Голямата въпросителна - ще се утвърди ли Зарков като самостоятелен лидер? БСП може да изпадне от следващите парламенти (ВИДЕО)
ново
Днес: 7
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК