ГОРЕЩО
ПЪРВО В ПИК: Митингът на ДПС-Ново начало плъзва из цяла България - ето ги градовете, които излизат в защита на стабилността в държавата
Радев трябва да бъде спрян
ДПС-Ново начало на митинг в защита на стабилността в държавата
Радомир Чолаков: Не произвеждаме достатъчно храна
РАДЕВ АКТИВИРА ДЕЖУРНОТО СИ ПРОКСИ: Имало ли е разследване за корупция срещу Демерджиев, унищожено при назначението му в служебния кабинет?
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Пловдивчанин, нанесъл щети по два леки автомобила, беше прибран в неделя от служители на Първо РУ.
препоръчано
Около 18 часа в полицията било съобщено, че мъж уврежда паркирани коли на ул. “Георги Икономов”. Изпратеният полицейски екип заловил 43-годишния криминално проявен извършител. Установено било, че той счупил десни странични огледала на “Форд” и “Сеат”. По случая е образувано бързо производство по чл. 216, ал.1 от НК. Уведомена е районната прокуратура, пише "Марица".
Преди година и половина на същата улица осем автомобила станаха жертва на войната за паркоместа, като осъмнаха с нарязани гуми.
Призив за доброволци в Зидарово след нанесените щети от бедствието
2675
преди 24 минути
Намаляват щетите от мечки в Смолянско през ноември
5696
преди 2 часа
АВАРИЯТА В МОРЕТО: Нова евакуация от блокирания край Ахтопол танкер
20720
преди 3 часа
Бургас е на път да постави исторически рекорд по кръводаряване
12553
преди 11 часа


