ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Плеяда от холивудски звезди може да се изсипе в България. Причината ще са снимките за поредния епизод от филмовата серия "Непобедимите", която се снима у нас.
- Защо не те виждаме в "Непобедимите 3"? Сталоун какво още чака?
- Брат, те вече си избраха актьорите. Спокойно, аз съм в четвъртата част.
Разговорът е между американския актьор Хълк Хоган и негов фен от Калифорния в "Туитър" в края на миналата година.
Всъщност Хоган и Силвестър Сталоун, който е продуцент на холивудския екшън, са много близки още от 1982 г., когато се снимаха заедно в "Роки 3", разказва "24 часа".
Много е вероятно и четвъртата част на "Непобедимите" да се снима във филмовите студиа на "Ню Бояна филм" у нас. Официална информация за това обаче все още няма.
Ако снимките на лентата все пак се осъществят в България, означава, че за първи път у нас може да пристигне Хълк Хоган.
Планирани снимки у нас може да има и Стивън Сегал. Той със сигурност ще играе в следващия филм на "Непобедимите", пише в официалната страница на филмовата поредица в туитър. Той ще играе лошия, този, който непрекъснато прави номера на героя на Силвестър Сталоун - Барни Рос.
Междувременно премиерата на "Непобедимите 3", който се снима у нас в края на миналата година, е насрочена за 15 август.


