BG EN

Цвета Караянчева: ДПС иска тютопроизводителите да останат трайно бедни

Икономика

Цвета Караянчева: ДПС иска тютопроизводителите да останат трайно бедни

4118
на 06.01.2014
Цвета Караянчева: ДПС иска тютопроизводителите да останат трайно бедни
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

"За ДПС е важно хората, които работят тютюн, да останат трайно бедни, за да могат да ги манипулират по всякакъв начин", каза народният представител от ГЕРБ Цвета Караянчева.

препоръчано

"Това, което направи ГЕРБ, беше една стъпка към повишаване на доходите на тютюнопроизводителите – нещо, което те ненаправиха. Ако се върнем към 2009 г., министърът на земеделието от ДПС не направи абсолютно нищо, за да се продължи да се подпомага секторът тютюнопроизводство. Партия ГЕРБ в лицето на правителството, в лицето на нейните евродепутати подеха кампания и успяха да модифицират национално доплащане на тютюнопроизводителите”, казва депутатката пред "Фокус".

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ВАЖНО! От Прогресивна България обявиха кога най-рано може да имаме нов главен прокурор (ВИДЕО) ВАЖНО! От "Прогресивна България" обявиха кога най-рано може да имаме нов главен прокурор (ВИДЕО)
ново
Днес: 125
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК