ГОРЕЩО
Главният прокурор Ваня Стефанова разпореди проверка на делото срещу ВиК-Бургас
ГОРЕЩО! Изненадващ ход от "Прогресивна България", свързан с лятната ваканция на депутатите
ГОРЕЩА ТЕМА! Един или два мандата като президент може да изкара Илияна Йотова заради сегашната й ситуация
Анализатори заплетоха голяма интрига: Има неприязън между Василев и Гюров. Николай Денков загрява на тъча за президентските избори
ОЖЕСТОЧЕНИ ДЕБАТИ В НС! Слави Василев скочи на "Възраждане": Къде сте вие, къде е Радев... (ВИДЕО)
Тенис
Цвети Пиронкова е вече №119 в света, Шарапова отстъпи третото си място на китайка
3496
на 28.10.2013
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Цветана Пиронкова загуби една позиция и стартира новата седмица като тенисистка №119 в световната ранглиста на WTA.
препоръчано
Първата ни ракета тази седмица ще участва в Турнира на шампионките в София, благодарение на покана от организаторите.
В Топ 5 настъпиха промени и контузената Мария Шарапова загуби третото си място, на което се настани китайката Ли На.
За азиатката това е най-предно класиране в ранглистата в нейната кариера. Досега тя беше на пета позиция, на която сега е Агнешка Радванска.
При мъжете промени няма, а най-добрият ни тенисист Григор Димитров запазва своето 22-о място. Тази седмица той ще играе на Мастърса във френската столица Париж.
Григор се завърна сред първите 140 в ранглистата на АТП
11747
на 27.07.2026
Григор Димитров научи първия си съперник в Мексико
12445
на 26.07.2026
Новак Джокович и Яник Синер биха отбой за Монреал
13914
на 25.07.2026
НОВО ПРАВИЛО В ТЕНИСА: Жените ще трябват да доказват, че са жени
9950
на 22.07.2026


