BG EN

Цвети Пиронкова преодоля първия кръг на квалификациите в Сидни

Тенис

Цвети Пиронкова преодоля първия кръг на квалификациите в Сидни

2892
на 09.01.2015
Цвети Пиронкова преодоля първия кръг на квалификациите в Сидни
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Цветана Пиронкова преодоля първия кръг на квалификациите по пътя към основната схема на турнира в Сидни, на който през миналата година спечели първата си титла. Серията от последователни победи на Пиронкова в Сидни стана девет мача.

препоръчано

Водещата ни ракета при жените се наложи над южноафриканката Шанел Скипърс със 7:6(5), 4:6, 6:2. Във втория кръг на пресявките Пиронкова ще срещне хърватката Дона Векич, която победи Йована Яксич от Сърбия с 4:6 6:3 7:6(5).

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! В парламента пак се заеха с прекрояването на Изборния кодекс в 12 без 5, играят си и на почивки (НА ЖИВО/ОБНОВЕНА) ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! В парламента пак се заеха с прекрояването на Изборния кодекс в 12 без 5, играят си и на почивки (НА ЖИВО/ОБНОВЕНА)
ново
Днес: 38
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК