ГОРЕЩО
СУПЕР НОВИНА ПРЕДИ КОЛЕДА: България има одобрение за получаване на 1,465 млрд. евро от ЕК по ПВУ
ОИК-Варна не събра кворум, за да разгледа отстраняването на Благомир Коцев
Партийните ренегати в България са оборотна стока. Да е честит на Румен Радев каратистът Тихомир Атанасов. Гор-чи-во!
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ! Борисов с изненадващо включване - поиска закриването на Антикорупционната комисия и се застъпи за Благомир Коцев (ВИДЕО)
ИЗВЪНРЕДНО! Шефът на БНБ разкри ще приеме ли да е служебен премиер
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Цената на петрола сорт „Брент“ за пръв път след януари падна под 50 долара за барел, съобщава BBC, цитирана от Фокус.
препоръчано
Стойността на фючърсен договор за доставка на петрол сорт „Брент“ през септември на Лондонската борса е достигнала 49,79 долара за барел.
Ситуацията в Китай оказва натиск върху цените на петрола- забавянето на китайската икономика се възприема от доставчиците на суровини като лоша новина. Китай е вторият по големина потребител на петрол в света, след САЩ.
свързани новини
Цената на петрол Брент се покачи до 54,08 долара
6224
на 30.07.2015
Освен това, участниците на пазара реагират на изявленията на Иран, който изразява готовност да увеличи рязко износа на петрол след отпадането на санкциите.


