ГОРЕЩО
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Недялко Недялков за публичното заличаване на Колтуклиева от ПП: Това е полумъжко деяние, найотициновщина. В момента Сорос изсипва огромни пари у нас, в Сърбия и в Унгария
ПИК TV! Адвокат Мария Петрова с остър коментар: Министрите на здравеопазването са все повече сламени човеци (ОБНОВЕНА)
ГОРЕЩО В ПИК TV! Психологът д-р Ирена Соколова с експертен анализ - каква е психологията на тълпата и на поколението "Джен Зи": Поколенията са наречени със съответните имена заради родителската безпомощност (ВИДЕО)
СДС С ГНЕВНА ПОЗИЦИЯ: Прокремълският слугинаж в страната ни се бие до "последната капка кръв" срещу пълната ни евроинтеграция
Проф. Михаил Константинов срещу пърформансите в НС: Не отговарят на европейските стандарти
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Природният газ на хъба TTF в Нидерландия поскъпна с 0,4 до 32,04 евро за мегаватчас към 13 часа българско време днес, сочат данните на сайта на борсата.
В България цената на природния газ на "Газов хъб Балкан" в сегмента "ден напред" с ден за доставка за днес, е 59,10 лева за мегаватчас, като поевтинява с 0,56 на сто, сочи информация на платформата.
препоръчано
КЕВР утвърди с 2,5 на сто по-ниска цена за газа за септември
10602
на 28.08.2025


