ГОРЕЩО
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Шефът на "Галъп" Петко Петков: Октомври ще е решаващ за "Прогресивна България". Йотова е опитен политик (ВИДЕО)
САМО В ПИК TV! Цветанка Андреева разкрива кои са първите успехи и провали на властта: Задават се тревожни дни и сериозни предизвикателства (ВИДЕО)
НОВИ ПОДРОБНОСТИ! Гадже на попфолк певица чуло зверските викове на Владо Загатото, преди да бъде убит (СНИМКИ)
ПРОСТА АРИТМЕТИКА: Демерджиев е придобивал по 1,32 имота на месец - да не е бил адвокат на султана на Бруней
Александър Йорданов: ПП и ДБ да не се кокошинят - единственият вариант за победа на президентските избори е...
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Цигани с каруци вилнеят в Западания парк в София и изсичат гората. Набезите им са по всяко време, оплака се кметът на район "Красна поляна" Иван Чакъров, предаде БНР.
препоръчано
При последната незаконна акция двама собственици на каруци са били задържани. Негласната война с ромите обаче се води от доста време.
"Ние и полицията водим наистина една негласна война с тези недобросъвестни роми, които с каруци секат по всяко време. Когато вече има извършена сеч, полицията е тази, която може да конфискува и дървения материал, и каруцата, и коня, да направи санкции на този, който извършва тази сеч", обясни Чакъров.
свързани новини
Криминално проявени изсичат гората в Хайрединско
5840
на 25.06.2015


