ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Цигани пребиха и изнасилиха 86-годишна старица от Велико Търново. Пострадалата жена се бори за живота си повече от два месеца в реанимацията на областната болница във Велико Търново, пише "Монитор".
Бабата била нападната в дома си от двамата цигани. Старата жена била открита от свои близки на следващия ден под леглото в една от стаите в безпомощно състояние. Тъй като е с тежка деменция, бабата не могла да обясни какво й се е случило. След като била откарана в болницата обаче, лекарите установили, че е станала жертва на физическо и сексуално насилие.
Извършителите на престъплението са известни, но не могат да бъдат открити и арестувани, тъй като избягали в чужбина след зверството. Единият от нападателите бил мъж на около 60 години.


