BG EN

Цигани хвърчат в насрещното с каруца край Бургас (снимки)

ЧАС ПИК

Цигани хвърчат в насрещното с каруца край Бургас (снимки)

13576
на 06.05.2015
Цигани хвърчат в насрещното с каруца край Бургас (снимки)
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Мургави нашенци, възседнали каруца, набиваха камшици на коня в насрещното движение по четирилентовия път от Бургас към Сарафово, съобщава сайтът burgasdream.com.

Изумените шофьори им бибиткаха и се мъчеха да избегнат поредния инцидент с фатален край.

Броени дни, след като Бургас бе потресен от случая с прегазеното 8-годишно циганче, шофьорите се видяха в чудо от ромската безочливост.



Циганите като по чудо не предизвикаха тежка катастрофа по натоварения пътен участък

Очевидно считайки, че за тях закони в България няма, катунът пресече платното въпреки насрещното движение и за малко не предизвика тежка верижна катастрофа.

Вие преценете доколко имат вина водачите при такива обстоятелства.

препоръчано
Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
САМО В ПИК TV! Цветанка Андреева: Mоделът Желязков, който е изразител на т.нар. модел Пеевски-ГЕРБ, всъщност е едно успешно управление (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Цветанка Андреева: Mоделът "Желязков", който е изразител на т.нар. модел "Пеевски-ГЕРБ", всъщност е едно успешно управление (ВИДЕО)
ново
Днес: 112
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК