ГОРЕЩО
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ: Прокуратурата иска постоянно задържане за Васил и Траян от "Калашниците"
ГОРЕЩО В ПИК TV! Радев привика на среща отговорните за пътната безопасност - поканен е и Васил Терзиев: Никаква милост към джигитите! (ВИДЕО)
Спешна среща при Радев заради пътната безопасност у нас
ИЗВЪНРЕДНО: Георги Кандев напуска МВР
ШИЗОФРЕНИЯ В ЕФИР: Вижте лъжите на Благомир Коцев по казуса "Баба Алино"
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Централната избирателна комисия информира, че днес, 23 януари 2026 г. (петък), от 10,30 часа ще се проведе жребий за определяне на поредните номера в бюлетината на партиите и коалициите, допуснати от ЦИК за участие в частичните избори за кметове, насрочени на 22 февруари 2026 г.
препоръчано
Жребият ще се проведе в зала № 42, ет. мецанин, в сградата на Народното събрание, пл. „Княз Александър І“ № 1.
Упълномощени представители на партиите и коалициите, както и представители на средствата за масово осведомяване, могат да присъстват при тегленето на жребия, което ще бъде излъчвано на интернет страницата на Централната избирателна комисия.
ЦИК иска държавен склад за машините
26382
на 08.04.2025


