ГОРЕЩО
САМО В ПИК! Георги Марков с ценен съвет към Радев - ето какво не трябва да допуска премиерът
Няма да повярвате кой от "Промяната" гласува срещу оставката на Делян Добрев
МЪЛНИЯ! Депутат от "Промяната" сяда на подсъдимата скамейка заради голяма клевета по случая "Баба Алино" (ДОКУМЕНТИ)
РЕЦИДИВИСТ! Бербатов пак гази закона с кални бутонки. Спря като “арабин в пустиня” на столична улица! (ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМКИ)
Ивелин Михайлов отрича, че "Исторически парк" хлопва кепенци: Атакуват ни, защото разкрихме как "Капитал" участва в проекта "Баба Алино"
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Премиерът на Гърция пристигна в Ерикуса, малък остров на север от Корфу. Алексис Ципрас заедно с партньорката си и двете им деца са пристигнали със самолет рано сутринта в събота на остров Корфу, съобщава newsbg.eu.
препоръчано
След това семейството се качи на кораб, пътуващ за Ерикуса, северозападно от Корфу. Ерикуса е един от трите малки отдалечени острови от архипелага на Корфу заедно с Матраки и Отони.
Ципрас брани Варуфакис заради плана за излизане от еврозоната
3888
на 31.07.2015


