BG EN

ЦИ(Р)Каджиите май са съучастници в заговора на ППДБ?!

ГОРЕЩО
Епицентър

ЦИ(Р)Каджиите май са съучастници в заговора на ППДБ?!

54103
на 27.10.2023
ЦИ(Р)Каджиите май са съучастници в заговора на ППДБ?!
Автор:   Данка Радева

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

ЦИК да не се ошумолява, а веднага да отменя машинния вот.

Иначе стават съучастници в заговора на псевдо-Промяната и ОПГ-то около нея.

Не знам кой си час ЦИК "заседавали". Чакали становище от министерството на електронното управление?!

Това е виц. Зам.-шефът на това министерство е пипнат по бели гащи да източва кода. Естествено, че оттам ще отричат като партизани на разпит и ще ни успиват, че всичко е наред. 

Има доклад на ДАНС. Има становище на лидерите на повечето парламентарни групи. Има обществено мнение. Има здрава житейска логика. Машините на Мадуро са пълно менте. Точка. 

Ако сега ЦИК се извърти, съмненията в честността на изборите в неделя ще останат завинаги. В държавата ще настъпи пълна каша. Революционна ситуация. И отговорност ще бъде потърсена и от цикаджии, които се държат като циркаджии.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК: Вижте хороскопа на Алена на празничния 24 май - успехът намига на Телците, късметът обръща гръб на Лъвовете САМО В ПИК: Вижте хороскопа на Алена на празничния 24 май - успехът намига на Телците, късметът обръща гръб на Лъвовете
ПИК TV x
САМО В ПИК TV: Митрополит Антоний с ГОРЕЩ ПРИЗИВ към българите, разделени за и срещу еврото: Най-силни сме, когато сме единни. Закъсняхме с въвеждането на религията в училището (ВИДЕО) САМО В ПИК TV: Митрополит Антоний с ГОРЕЩ ПРИЗИВ към българите, разделени за и срещу еврото: Най-силни сме, когато сме единни. Закъсняхме с въвеждането на религията в училището (ВИДЕО)
ново
Днес: 99
hot
най-четени новини в момента
Сега
20187
четат ПИК