ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Капитанът на ЦСКА Валентин Илиев няма да може да се възстанови навреме за вечното дерби с "Левски", което е в понеделник, пише "Тема: спорт".
Централният защитникът получи контузия по време на контролата с Локомотив (София) в началото на месеца и оттогава не участва в тренировките, тъй като има частично разкъсване на мускул. На Илиев са необходими 20 дни почивка и включването му в игра преди това крие голям риск. Така Стойчо Младенов отново ще използва Пламен Крачунов като партньор на Менди в ядрото на ариергарда.
Евентуално усложняване на травмата на Илиев може да доведе до операция и дълго отсъствие от терените. С контузия срещу Локо (Пд) игра Неманя Милисавлевич, което пролича ясно в представянето му и той бе сменен на полувремето. Не е ясно защо сърбинът трябваше да започва срещата, при положение че вместо него можеше да се гласува доверие на Мартин Петров.
След визитата на ЦСКА на „Лаута" в лагера на отбора няма нови контузени футболисти. Никой не гори и с картони за вечното дерби. Ивайло Чочев, който пропусна мача в неделя, почти сигурно ще бъде на линия за двубоя с Левски.


