ГОРЕЩО
МЕРКИ: Външно привика временно управляващия посолството на Северна Македония след палежа в Скопие
СЛЕД СРЕЩА С РАДЕВ: Превозвачите няма да протестират
ГОРЕЩО В ПИК! Плъзна слух, че телефонът на Алексей Петров е разкодиран - ето каква е истината
ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Елена Йончева с остри думи след поредната провокация, дошла от Северна Македония: Извършителите трябва да бъдат подведени под отговорност (ВИДЕО)
ГОРЕЩО В ПИК TV! Евродепутатът Емил Радев: Схемите в "Баба Алино" са ставали под широко затворените очи на Благомир Коцев (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
ЦСКА ще опъне шатри за близо 2500 души по време на "червения" бирен фест от 4 до 13 октомври. Това съобщи един от организаторите Петьо Костадинов. Целта е печалбата от проявата да бъде дарена на школата.
Уговорена е една марка бира, която ще осигури част от седящите места. Напук на спекулациите, цените няма да са по-високи от тези на околните капанчета, съобщава „Стандарт”. Ще има скара в изобилие, предвидени са и две чевермета. Две винарски изби осигуряват и друг вид алкохол за мераклиите. Децата ще се радват на сокове и машина за пуканки. Организаторите готвят и програми за някои от вечерите на "Армията".
препоръчано
Ботев Пловдив се раздели с трима
4672
преди 3 часа
Първият раздава като за Световното
7568
преди 4 часа
ЖРЕБИЙ: ЦСКА чака първия си съперник в Лига Европа
5411
преди 6 часа


