BG EN

ЦСКА започва нова кампания

Волейбол

ЦСКА започва нова кампания

5199
на 14.07.2015
ЦСКА започва нова кампания
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Волейболният ЦСКА продължава да търси начини да се справя с трудното положение. Преди известно време Александър Попов промотира нова марка бира "Армейско пиво".

В официалния сайт на ЦСКА пише следното:

Скъпи армейци, с цел да бъдем още по близо до вас, нашите верни привърженици от София, ВК ЦСКА започва нова инициатива. На лични съобщения в нашата фен страница във Фейсбук можете да изпращате точен адрес на квартален магазин, в който искате да има нашата бира „Армейско пиво”. Магазинът може да бъде навсякъде в столицата, да бъде голям или малък, но да не е част от верига супермаркети. Наш представител ще направи всичко възможно в рамките на няколко дни да зареди с „Армейско пиво”, посочения от вас магазин. В края на всяка седмица всички наши приятели, които са ни изпратили точен адрес, ще участват в специална лотария и победителят ще спечели безплатно стек „Армейско пиво”.

препоръчано
Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 16 декември - Телците да очакват новина за финансови постъпления, Водолеите да не пътуват САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 16 декември - Телците да очакват новина за финансови постъпления, Водолеите да не пътуват
ПИК TV x
ГОРЕЩО В ПИК TV: Противниците на еврото се събраха - Костадинов се подмазва на Румен Радев, иска избори през март ГОРЕЩО В ПИК TV: Противниците на еврото се събраха - Костадинов се подмазва на Румен Радев, иска избори през март
ново
Днес: 102
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК