BG EN

ЦСКА започна ремонта на сектор "В"

Футбол

ЦСКА започна ремонта на сектор "В"

8529
на 01.03.2016
ЦСКА започна ремонта на сектор В
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

ЦСКА стартира вчера ремонта на сектор „В” на стадион „Българска армия”. Работници започнаха да демонтират всички счупени седалки и да поставят на техните места нови. Очаква се тези дни да започне и укрепването на бетона на някои места – най-вече около стълбищата. След като завършат дейностите по сектора, ще мине комисия на Общината, която трябва да лицензира трибуната.

препоръчано

Ремонтът със сигурност ще бъде завършен навреме за полуфиналния реванш за Купата на България с Берое, който ще се състои на 21 април от 20:00 часа. Първата среща в Стара Загора е на 6 април със същия начален час.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за Деня на студентите: Стрелецът да внимава с щедростта, неочаквани пари за Водолея САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за Деня на студентите: Стрелецът да внимава с щедростта, неочаквани пари за Водолея
ПИК TV x
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО) Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ново
Днес: 1
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК