ЦСКА няма спирка в Турция, би и втория в Полша

5636
на 28.01.2015

ПИК с нов канал в Телеграм

ЦСКА постигна трета победа в контролите си тази зима, преодолявайки втория в полското първенство Шльонск Вроцлав с 1:0. Единствения гол в мача вкара Маркиньос в 34-ата минута, след като засече центриране след корнер.

Реферът на двубоя не зачете по веднъж попадения на двата отбора заради засади – на Милисавлевич в 10-ата за ЦСКА и на играч на Шльонск в 81-ата минута.

Двубоят се игра на терена на спортния комплекс в градчето Манавгат, на десетина километра от хотела на „армейците“ в Сиде./gong.bg

САМО В ПИК! Алена с ексклузивен хороскоп за неделя - Близнаците да очакват материални успехи, Везните ще сключат успешни сделки САМО В ПИК! Алена с ексклузивен хороскоп за неделя - Близнаците да очакват материални успехи, Везните ще сключат успешни сделки
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Доган пак дойде в централата на ДПС - едри мъжаги го пазят с телата си (СКАНДАЛНО ВИДЕО) ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Доган пак дойде в централата на ДПС - едри мъжаги го пазят с телата си (СКАНДАЛНО ВИДЕО)