ГОРЕЩО
Борисов се срещна с Манфред Вебер в Загреб, каза му какво е постигнал кабинетът "Желязков"
ГОРЕЩО В ПИК TV! Петър Кичашки: Странно е защо Народното събрание не иска да ратифицира присъединяването на България към Съвета за мир. Хора с колебливо морално поведение претендират да имат 121 депутати (ВИДЕО)
ПИК TV! Китаистът д-р Яна Шишкова с важни новини за новата роля на Китай в света (ОБНОВЕНА)
Искра Михайлова: Правата на гражданите са основа на демокрацията и ДПС отстоява този принцип неизменно (ВИДЕО)
ПРОБИВ! Лидерът в автомобилните спортове Hitech приветства българина Стефан Бостанджиев в състава си за Eurocup-3 (СНИМКИ)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
ЦСКА ще получи екипите си за новия сезон в четвъртък. Дотогава те трябва да пристигнат от Италия. Фланелките и екипировката като цяло ще бъдат същите като тези, с които отборът игра през последните 12 месеца.
препоръчано
Първоначално от "Армията" имаха намерение да променят дизайна, но впоследствие са се отказали. Футболистите ще излязат с новата си екипировка в следващия шампионатен мач, който е срещу Марек в София. Дотогава Александър Томов обяви, че и сектор "Г" ще е готов да приема зрители.
В същото време стана ясно, че ЦСКА е успял да продаде около 900 абонаментни карти за новия сезон, което е значително по-малко от очакваното.
"Тема Спорт"
Крило предпочете слабаци пред ЦСКА
4896
преди 52 минути
Левски подписа със сина на Бабангида
7070
преди 1 часа
Стана ясен съперникът на Лудогорец в Лига Европа
11304
преди 2 часа
Гонзо похвали българските съдии: Имиджът започва да се изчиства
4283
преди 4 часа


