ГОРЕЩО
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК! Борисов: Опустошително е мълчанието на ППДБ за записа, в който машинното гласуване беше определено като "ала-бала с президента"! Забравиха ли как Радев ги нарече шарлатани (ВИДЕО)
Италианският „Република“ гърми: Олигархът Божков е притежавал незаконно 300 древноримски артефакти
Радев обяви: Връчва първия мандат след Нова година
ПЪЛНА ИЗЛАГАЦИЯ! Костадинов и Пейков пак събраха погледите в пленарна зала - Рая Назарян прекъсна заседанието заради крясъци и обиди (ВИДЕО)
ДЪНОТО! Хора на "Правосъдие за всеки” и на БОЕЦ се млатят помежду си на мижавия протест пред Съдебната палата (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Отборът на ЦСКА превлече в представителния тим нови две попълнения. Това са юношите на клуба Григор Долапчиев (на снимката) и Петър Витанов. Двамата подписаха контракти за по три години.
препоръчано
Вчера от "червения" клуб представиха официално девет нови попълнения.
Очаква се съвсем скоро договор с ЦСКА да подпише Мартин Петров. Пропаднаха трансферите на Дани Пеев и Станислав Генчев.
ЦСКА плаща 800 хил. евро за Перейра
2848
преди 40 минути
ОФИЦИАЛНО: Мераклия се отказа да купува Левски
9909
преди 16 часа
ЖРЕБИЙ Е: Големи дербита на 1/4-финалите за Купата на България
10802
преди 17 часа
Стилиян Петров изригна: Тази българска футболна система е обречена
15609
преди 20 часа


