2
11.09.2016
2
1316

Тежко полувреме за ЦСКА на стадиона в Разград. След 45 минути игра "червените" изостават с 0:2 от тима на Дунав Русе. Десподов направи сериозен пропуск за "армейците". Гредата пък помогна на Дунав в положение, при което изглеждаше, че "червените" са близо до гол.

Еуфория на "Армията"? Ето какво направи ЦСКА

ЦСКА София "скача" здраво на Лудогорец в опит "червените"...

на 09.09.2016

Домакините успяха да се възползват от положенията си за попадение като Шопов в 31-та минута и само 2 минути след това Огнянов реализираха. Така Дунав има преднина от 2:0 срещу ЦСКА София до почивката на мача между двата тима от Първа лига.

Интересно е да се види какви корекции ще нанесе Еди Йорданеску в представянето на гостите за второто полувреме?