ГОРЕЩО
Fibank отново подкрепи Българската федерация по художествена гимнастика
РАЗПАДЪТ ОКОЛО ТЕРЗИЕВ НЕ СПИРА: Напусна и зам.-кметът му по култура и образование
ПЪРВО В ПИК TV! ДПС-Ново начало предлага най-бедните пенсионери да получат по 55 евро за Великден, останалите - по 15 евро (ВИДЕО)
НА БЯЛО СЛАДКО: Клетата Теодора е знаме на ППДБ, заедно с Бойко Рашков! Закривайте го това “демократично” правосъдие, моля!
Младок на Борисов ПОМЕТЕ самозабравилата се Лена: И с вашето МВР номерът няма да мине, вие сте зла прокоба за страната ни
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
ЦСКА по всичко личи, че ще се размине с една от трансферните си цели. Американският халф Кени Сайеф е подписал нов договор с белгийския Андерлехт, информира SBI.
препоръчано
В петък се появиха информации, че "червените" вече преговарят с офанзивния играч, пишат колегите от "Топспорт".
Фактът, че Сайеф е удължил договора си с Андерлехт с една година е изненадваща на фона на факта, че той не влиза в плановете на треньора Венсан Компани.
Интерес към 27-годишния играч проявяват още Апоел Беер Шева и Раков Ченстохова.
Американецът игра като преотстъпен в Лехия Гданск през последната кампания, но без особен успех, като записа едва 1 асистенци в 23 мача.
свързани новини
ЦСКА-София продаде Али Соу за 3,5 млн. евро
9848
на 29.05.2021
Изписват обичания домакин на ЦСКА от болница
7198
преди 8 часа
Новият нападател на Левски отказал на два румънски клуба
10174
преди 8 часа
Кирил Десподов се върна в игра за ПАОК
6302
преди 10 часа
Голямо разкритие за Левски и новия нападател
12637
преди 11 часа


