BG EN

ЦСКА срещу австрийци, ако отстрани Зимбру

Футбол

ЦСКА срещу австрийци, ако отстрани Зимбру

4321
на 18.07.2014
ЦСКА срещу австрийци, ако отстрани Зимбру
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

ЦСКА ще се изправи срещу сръбския Чукарички или австрийския Грьодиг в третия предварителен кръг на Лига Европа, ако успее да отстрани молдовския Зимбру в предната фаза на надпреварата.

препоръчано

Това определи тегленият днес жребий в централата на УЕФА в Нион. Първият мач между двата отбора снощи завърши с убедителна победа с 4:0 като гост за австрийския тим, така че бъдещият евентуален съперник на "червените" на 99% ще бъде Грьодиг.

Снощи играчите на Стойчо Младенов пък завършиха наравно 1:1 в първия двубой със Зимбру и имат нелеката задача да се класират за следващата фаза. Първият мач от третия кръг е на 31 юли, а реваншът седмица по-късно - на 7 август./sportal.bg

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
Цветанка Андреева пред ПИК TV: Случаят Петрохан ще взриви кабинета „Гюров“, ако има и сянка на политически чадър (ВИДЕО) Цветанка Андреева пред ПИК TV: Случаят "Петрохан" ще взриви кабинета „Гюров“, ако има и сянка на политически чадър (ВИДЕО)
ново
Днес: 5
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК