ГОРЕЩО
ИНТРИГА! Изплува ново име за поста служебен вътрешен министър
Калоян Методиев: Пиша Слаб 2 на безобразните служебни кабинети на Радев. Той няма време да направи собствена партия, трябва да вземе 2-3 "под наем"
НЯМА ТАКОВА НАХАЛСТВО! Разкриха очевадна злоупотреба и пропаганда на Румен Радев
Георги МАРКОВ с ЖЕЛЕЗНИ АРГУМЕНТИ пред ПИК защо Димитър Главчев единствен става за служебен премиер
САМО В ПИК TV! Разпада ли се "Промяната" във Варна? Журналистката Наталия Господинова: Цялата организация е създадена от приятелски и роднински кръгове около семейство Лорер и ресторант "Хоризонт“ (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
За първи път в модерното време на телевизията предстои телевизионен дуел за аудитория между ЦСКА и Левски. Мачовете на двата отбора ще се засекат в преки предавания в съботния следобед.
препоръчано
Червените ще играят като аматьорски тим срещу Оборище Панагюрище, а сините откриват сезона в "А" група с гостуване на Ботев Пловдив. ЦСКА даде правата си за контролния мач от 18 ч на "Канал 3", а Диема спорт ще предава от 18:30 ч дербито от Коматево.
Все още няма решение кой канал ще излъчва двубоите през сезона във "В" група, но по всичко личи, че това няма да е последното "засичане" на двата гранда в ефира.
ОБРАТ В ПОСЛЕДНИЯ МОМЕНТ: ЦСКА с окончателно решение за Ето'о
2644
преди 19 минути
ТОП ТРАНСФЕР! Левски купи мечтания нападател, брои 400 бона
12575
преди 2 часа
Спартак Варна взривява трансферния пазар - взима играч на Ювентус
7268
преди 3 часа
ГЛАВОБОЛИЯ: ЦСКА се чуди как да изгони трансферна издънка
11112
преди 17 часа


