ГОРЕЩО
ИСТОРИЧЕСКА СТЪПКА: Вратата на Съвета за мир се затвори зад Радев, но се отвори пред Росен Желязков
НА РЪБА: Ето какви ще са КАТАСТРОФАЛНИТЕ последици за България, ако Радев ни забута към излизане от ЕС
ХИПОТЕЗА: Ето каква каша може да се забърка с избора на служебен премиер
Стойчо Стойчев с ГОРЕЩ КОМЕНТАР: Радев е носител на много образи - популизмът вече не може да му помага, ще трябва да дава отговори за нанесените разочарования
ЕКСПЕРТНО МНЕНИЕ: Президентът излага България пред американската администрация
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
ЦСКА ще привлече сръбския офанзивен халф Лазар Туфегджич от Спартак (Суботица), съобщи сръбското издание sportskacentrala.com.
препоръчано
Според информацията „червените“ ще платят 500 000 евро за 25-годишния полузащитник, като ще бъде записана и клауза за 20 процента при следващ трансфер.
"Преди началото на подготовката Спартак Суботица завърши трансфера, който ще напълни касата на клуба за следващия сезон", пише изданието.
Привличането на Туфегджич е по настояване на новия реньор на ЦСКА Саша Илич, който от вчера води подготовката на отбора.
През изминалия сезон халфът изигра 31 мача за Спартак Суботица в сръбската суперлига и вкара осем гола.
Ето какво разкри Христо Янев за трансфера на Турицов
7805
преди 6 часа
НАЙ-ПОСЛЕ: Левски има нов нападател
11309
преди 9 часа
Третодивизионен клуб става сателит на Левски
11359
преди 11 часа
Иван Турицов пред трансфер в Израел
6483
преди 11 часа


