BG EN

ЧАЛГА ИНКУБАТОР! Галена чака момче - с Галин работят до момиче

ГАЛЕРИЯ ШОУ

ЧАЛГА ИНКУБАТОР! Галена чака момче - с Галин работят до момиче

24432
на 22.11.2016
ЧАЛГА ИНКУБАТОР! Галена чака момче - с Галин работят до момиче
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

И второто дете на фолк звездата Галена и вафления бос Галин ще е момче. Преди дни Галена е посетила лекаря, при който трябва да роди детето.

препоръчано

В първия момент изпълнителката не успяла да скрие разочарованието си, тъй като горещо искала да има момиченце. Но след това усмихната заявила, че няма да се откаже от мерака си да има дъщеря и ще работи по въпроса, докато сбъдне желанието си. Галена трябва да роди в началото на май следващата година. 

Тя обяви втората си бременност през август в социалната мрежа, като пусна кадър с резултата от теста за бременност. 

Зачеването е една от най-големите мечти на изпълнителката, чийто син Стефан вече е на 7 години. С мъжа й Галин отдавна искаха да му подарят братче или сестриче, но все не се получаваше. Тя показа ясно колко много иска да има второ дете, като погали бременното коремче на колежката си Емилия, която преди дни също стана майка на второто си дете - момиченце, пише "Хот Арена".

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
НАГЛОСТ! Андрей Янкулов се прави на ударен за разходките на Емил Дечев с Теди Еврото. Любима негова репортерка си изпусна грозно нервите в Министерски съвет (ВИДЕО) НАГЛОСТ! Андрей Янкулов се прави на ударен за разходките на Емил Дечев с Теди Еврото. Любима негова репортерка си изпусна грозно нервите в Министерски съвет (ВИДЕО)
ново
Днес: 74
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК