ГОРЕЩО
Диана Дамянова: Една плеяда от истерично пристрастни Ленчета в панталонки громят всеки инакомислещ в национален ефир, въоръжени със своята святост и недостижимост
НОВО 20: Тайна социология с катастрофални резултати - Андрей Гюров може и да не е кандидат за президент
СЛЕД РЕШЕНИЕТО НА ВКС: Бизнесменът Коцев не иска да плати дълга си към общината, управлявана от кмета Коцев, защото кметът Коцев не иска да връчи изпълнителен лист на бизнесмена Коцев
ПОТВЪРДЕНО: Николай Попов е следен и заплашван. Образувано е досъдебно производство
МЪЛНИЯ В ПИК! Владо Загатото измъчван жестоко, преди да бъде изгорен жив. Бившата гимнастичка Симона Пейчева се спасила на косъм от килърите (ПРЕДИСТОРИЯ)
Региони
Частично бедствено положение е обявено в Община Раднево заради пожара в Сакар планина
5336
на 12.08.2022
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Обявиха частично бедствено положение на територията на Община Раднево.
препоръчано
Пожар избухна в Сакар планина, на границата на областите Хасково и Стара Загора, в района на селата Полски градец, Мъдрец и Светлина.
Противопожарни екипи бяха разположени по целия периметър на огъня.
Няма опасност за населените места.
Старши комисар Васил Йоцов е новият директор на полицията в Кюстендил
8230
преди 8 часа
Променят движението на трамваи 12, 20, 21 и 22 за ремонт
9035
преди 12 часа
Пожарът в Петричко е потушен
6724
преди 18 часа
Пожар пълзи към селата край Петрич, фронтът се разширява
10825
на 26.07.2026


