BG EN

Части на Военноморските сили на Южна Корея проведоха мащабно учение

СВЕТЪТ ДНЕС

Части на Военноморските сили на Южна Корея проведоха мащабно учение

8094
на 05.09.2017
Части на Военноморските сили на Южна Корея проведоха мащабно учение
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Части на Военноморските сили на Южна Корея са провели мащабно военно учение, чиято цел е била да се види готовността за евентуално противопоставяне на възможна агресия от страна на Северна Корея, съобщава агенция Йонхап.

препоръчано

В учението са участвали фрегатата „Хавон“, патрулни кораби, управляеми ракети и високоскоростни лодки.

„Този път учението бе за подобряване на бързата ракция на нашите войски при провокация от страна на противника. Ако врагът реши да ни атакува по вода, веднага ще го ударим и ще ги погребем в морето“, заявява капитанът от Военноморските сили на Южна Корея Чой Юн Чан.

Сеул планира и провеждането на четиридневна боева подготовка в южните води на страната.

В хода на това учение ще бъдат задействани морски разузнавателни и многоцелеви самолети, подводници и изтребители.

Превод и редакция: ПИК

 

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
ПИК TV! Журналистката Лияна Панделиева разкрива как България се справи с приемането на еврото и защо не се стигна до хаос (НА ЖИВО) ПИК TV! Журналистката Лияна Панделиева разкрива как България се справи с приемането на еврото и защо не се стигна до хаос (НА ЖИВО)
ново
Днес: 46
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК