ГОРЕЩО
Етакерина Михайлова: Илияна Йотова да не влиза в обувките на Радев - да бъде евроатлантически президент
Константин Мишев приключи Асен Василев: Всичко в този човек е смешно. Пълничък и ококорен КАУДИЛЬО, но с мечта да ръководи
ГОРЕЩО В ПИК! Копринков коли и беси в проекта на Радев - раздават се постове, договорят се министри
ГРОЗЕН СКАНДАЛ при Цветанка Ризова! Соломон Паси заплаши водещата, че ще напусне студиото, и получи унищожителна критика от собствената си съпруга Гергана
САМО В ПИК! Георги Марков БЕЗПОЩАДЕН: Сорос подлуди ППДБ - шарлатаните искат 121 депутати и анти Тръмп правителство през машините, Гюров и Рашков
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Около 200 кг. бали с люцерна са били откраднати от земеделска нива в землището на добричкото село Петлешково, съобщиха от ОДМВР – Добрич.
препоръчано
Сигналът за кражбата е получен на 26 август. От проведените незабавни оперативно-издирвателни мероприятия и процесуално-следствени действия е установен извършителят на деянието.
Това се оказал 43-годишен мъж, известен на органите на МВР по линията на други престъпления. По случая пък вече се извършва проверка.
Жител на Синдел влиза в затвора за кражба на люцерна
11878
на 19.04.2016
Пожар унищожи люцерна в Беловец
7631
на 07.04.2016
Крадец задигна 40 бали люцерна
4306
на 15.02.2016
Крадец задигна 10 бали с люцерна, спипаха го и ги плати
4690
на 06.08.2015


