BG EN

ЧЕРНА СЕРИЯ: Русенски бизнесмен, ударен от ток, пропадна в шахта

БЪЛГАРИЯ ДНЕС

ЧЕРНА СЕРИЯ: Русенски бизнесмен, ударен от ток, пропадна в шахта

6794
на 16.06.2022
ЧЕРНА СЕРИЯ: Русенски бизнесмен, ударен от ток, пропадна в шахта
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Сигнал за паднал човек в шахта вдигна на крак пожарна, "Спешна помощ" и полицията в Русе. Инцидентът е станал вчера малко преди 15:30 часа край басейн "Локомотив", съобщи "Русе Медиа".

препоръчано

На място е станало ясно, че мъж е паднал в двуметрова шахта край басейна. Той е откаран с линейка в болницата.

По данни на сайта е пострадал собственикът на ресторанта, за когото това е втори тежък инцидент в рамките на последните шест години.

През юли 2016 г. той бе ударен от ток при опит да поправи контакт, като стана жертва на волтова дъга. Бизнесменът, който бе и общински съветник, бе в много тежко състояние и дълго време лекарите, и близките му се бориха да го върнат към живота.

През 2015 г. пък ресторантът пострада при пожар и трябваше да бъде възстановяван.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
Виктор Димчев с прогноза пред ПИК TV: Проектът на Радев ще засмуче малките партии и ще отиде на бунището на политиката (ВИДЕО) Виктор Димчев с прогноза пред ПИК TV: Проектът на Радев ще засмуче малките партии и ще отиде на бунището на политиката (ВИДЕО)
ново
Днес: 6
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК