ГОРЕЩО
Кметът на "Люлин", разкрил една от най-големите афери в "Промяната", с ОТВОРЕНО ПИСМО: Кирил Петков прехвърли вината върху нас! Антикорупционерите се оказаха корупционери
ПЪРВО В ПИК: Митингът на ДПС-Ново начало плъзва из цяла България - ето ги градовете, които излизат в защита на стабилността в държавата
Радев трябва да бъде спрян
ДПС-Ново начало на митинг в защита на стабилността в държавата
Радомир Чолаков: Не произвеждаме достатъчно храна
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Небето над Пловдив се смръщи, черни облаци надвиснаха над града. В някои райони на Пловдив слаби валежи от дъжд вече започнаха, събощава "Трафик нюз".
препоръчано
Както синоптиците предупредиха, през втората половина на делничния ден ще започнат валежите от дъжд, които ще продължат и през първите дни на новата седмица.
Очаква се на места в Родопите дъжда ще премине в сняг.
Температурите се очакват да се понижат с няколко градуса, като максималните да достигнат до 14 градуса.
От вторник се очаква постепенно повишение на температурите, като в средата на седмицата пролетта се връща и температурите ще достигнат стойности от 23 градуса.
Призив за доброволци в Зидарово след нанесените щети от бедствието
6073
преди 2 часа
Намаляват щетите от мечки в Смолянско през ноември
6793
преди 3 часа
АВАРИЯТА В МОРЕТО: Нова евакуация от блокирания край Ахтопол танкер
23560
преди 5 часа
Бургас е на път да постави исторически рекорд по кръводаряване
12721
преди 12 часа


