Черно море направи голово шоу с лидера в Словения

5122
на 06.02.2015

ПИК с нов канал в Телеграм

Отборът на Черно море приключи с голово шоу зимната си подготовка в Анталия. Тимът на Никола Спасов завърши 3:3 срещу лидера в словенския шампионат Домжале последната си трета проверка на турска земя.

Новият нападател на "моряците" Вилиян Бижев отново показа отлична форма, като вкара първите два гола за варненци, като първо даде преднина в 25-ата минута за 1:0, а след това бе точен за 2:1 в 53-ата минута. Това бяха неговите голове № 5 и № 6 за "зелено-белите" в Анталия, след като преди това отбеляза по две попадения във вратата на грузинския Колхети и на румънския Пандури. Интересното е, че шестте му гола бяха поредни за варненци, като серията му прекъсна Петър Златинов. Бившият играч на Литекс дебютира през второто полувреме на мястото на Тодор Паланков, а в 76-ата минута хладнокръвно реализира дузпа за 3:3. За лидерът в Словения точни бяха Вук (39), Грвала (58) и Ванчаш (71), а три техни попадения бяха отменени - две поради засада и едно за нарушение в атака./sportal.bg