BG EN

Честен ли е Сашо Диков

Лична драма

Честен ли е Сашо Диков

38722
на 08.04.2014
Честен ли е Сашо Диков
Автор:   Ретро

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Писна ми от Сашо Диков, който непрекъснато се бие в гърдите колко велик журналист е и най-вече колко бил честен. Искам да го попитам, ако си честен, не трябва ли да бъдеш и обективен?!

препоръчано

За пореден път Диков от екрана на известната като Бойкова телевизия любезно се мазнеше на кметицата от ГЕРБ г-жа Фандъкова и на Иво Прокопиев. Ще кажеш, че Прокопиев е вода-ненапита. Остри критични въпроси – нула.

Затова пък Диков се изрепчи грозно в ефир на Николай Бареков, който има смелостта да му прати есемес да спре да се мазни. Репчи се на Бареков, щото от него сега нищо не зависи. Ама като стане Бареков премиер, ще го видим Диков пред кого ще се гърчи.

Уморих се и от интелектуалните проблеми на тв водещия - да го слушам как се прави че заеква, за да печели време и да търси подходящата дума, която все не му идва навреме в устата. Май е прав проф. Вучков, че от каране на ски, не му е останало време за образование.

Слави Кирилов, Сливен

 

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
САМО В ПИК TV! Цветанка Андреева: Mоделът Желязков, който е изразител на т.нар. модел Пеевски-ГЕРБ, всъщност е едно успешно управление (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Цветанка Андреева: Mоделът "Желязков", който е изразител на т.нар. модел "Пеевски-ГЕРБ", всъщност е едно успешно управление (ВИДЕО)
ново
Днес: 147
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК