BG EN

Четат присъдите по делото „Килърите”

ЧАС ПИК

Четат присъдите по делото „Килърите”

13067
на 04.05.2016
Четат присъдите по делото „Килърите”
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

В сряда Варненският апелативен съд ще прочете присъдите на обвиняемите по делото „Килърите". Групата, оглавявана от Петър Стоянов-Сумиста, е с обвинения за убийствата на шуменския бизнесмен Румен Рачев и търновския адвокат Петър Лупов. 

препоръчано

На първа инстанция те получиха наказание доживотен затвор. ВКС поиска от втора инстанция да бъдат разпитани отново няколко свидетели преди да каже последната си дума.

Адвокатите на подсъдимите настояха, че в процеса липсват всякакви доказателства за съпричастността на подсъдимите като подбудители и помагачи на двете убийства.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата неделя на декември: Девите да внимават с кого общуват, подводни камъни за Водолея САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата неделя на декември: Девите да внимават с кого общуват, подводни камъни за Водолея
ПИК TV x
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО) Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ново
Днес: 0
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК