BG EN

Четвърти човек загуби живота си на протестите в Турция

СВЕТЪТ ДНЕС

Четвърти човек загуби живота си на протестите в Турция

3325
на 06.06.2013
Четвърти човек загуби живота си на протестите в Турция
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Четвърти човек загуби живота си от началото на бунтовете в Турция. Турските медии съобщиха, че днес в болница е починал офицер от полицията от Адана, който е паднал от петметров мост по време на разпръскване на демонстрации в града.

В Адана около 50 души са се събрали в знак на солидарност с протестиращите на истанбулския площад „Таксим". При опит на полицията да разпръсне демонстрантите полицейският комисар Мустафа Саръ е паднал от недовършен строеж на надлез.

По-късно полицейският служител е починал в болницата.

препоръчано
Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
Виктор Димчев пред ПИК TV: Кампанията е тиха, защото всички гледат към сглобка след изборите (ВИДЕО) Виктор Димчев пред ПИК TV: Кампанията е тиха, защото всички гледат към сглобка след изборите (ВИДЕО)
ново
Днес: 47
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК