ГОРЕЩО
ЕК каза има ли опасност за влизането на България в еврозоната след оставката на правителството
Николай Нанков: Гражданската енергия на протестите няма да бъде похабена. Тя е коректив. Но и ГЕРБ няма да допусне...
Слави проговори след оставката на кабинета, обърна се специално към Ивайло Мирчев: Ние, чалгарите, сме като котките – имаме по 9 живота. Аз моите още не съм ги изразходил
ПЪРВИ ПОДРОБНОСТИ за ареста на шефа на 5-то РУ! Пламен Максимов и колегите му са заподозрени в схема, свързана с наркотрафик
Топлофикация Русе е най-модерната в България
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Гръцката брегова охрана съобщи в неделя, че е открила четирима удавени в резултат на поредното потъване на лодка с емигранти в Егейско море, докато други 100 са били спасени при други инциденти, предаде AFP.
препоръчано
Бреговата охрана е извадила телата на мъж и момче на около 10 години, които били част от група от 30 души, чиято лодка се преобърнала по време на опита им да стигнат до остров Самос.
„Плавателният съд, с който плавали, потънал при неустановени обстоятелства”, каза говорител на бреговата охрана. По думите му, турската брегова охрана открила други две тела, а 20 души от групата все още се смятат за безследно изчезнали.


