ГОРЕЩО
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Валерия Велева: Протестът няма визията за утре, а когато я няма, това е анархия. Да искаш сега да свалиш властта, значи да искаш да хвърлиш държавата в хаос (ВИДЕО)
ПЪРВО В ПИК! В "Люлин" почерня от полиция - дойдоха и кобрите на СДВР
САМО В ПИК TV! Цветанка Андреева за метежите на Радев и ППДБ: Сценарият е да се дестабилизира цялата система и през следващата година да влезем в спиралата на нови избори и нестабилни парламенти (ВИДЕО)
ПИК TV: И Борис Бонев недоволства от Терзиев за кризата с боклука в София (ВИДЕО)
Георг Георгиев: Днес България и Америка са по-близки от всякога като приятели, партньори и съюзници
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Извършеният край парижкия стадион Stade de France терористичен акт е довел до смъртта на четирима души, съобщава iTELE, цитирана от Фокус.
препоръчано
По данни на телевизията, други 11 жертви са „получили тежки рани и животът им се намира в опасност“. Още най-малко 14 души са с наранявания от по-лек характер.
Два от взривовете са дело на атентатори-самоубийци, третата експлозия е причинена от балон с газ, за който са били закрепени пакети с гвоздеи.
Един от парижаните, намиращ се недалеко от мястото на взрива, е бил спасен от мобилния си телефон, който се е намирал във вътрешния му джоб – в него е заседнал шрапнел
свързани новини


