ГОРЕЩО
Съпругата на Боби Михайлов разплака Мрежата: Благодаря ти, че сподели живота си с мен! Ти беше моят мир
Ето кога ще е опелото на Боби Михайлов
ТЪЖНА ВЕСТ! Почина Боби Михайлов
ИЗНУДВАНЕТО ВЕЧЕ ЗАПОЧНА! Радев ще бъде измамен и напълно обязден от ППДБ, ако си позволи да направи коалиция с тях
Колтуклиева го разсипа: Гюров е безочлив и безсрамен голф-инструктор на богаташи, който се прави на международен фактор. Тепегьоз
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Най-малко четирима души са загинали при земетресението, което разлюля Пакистан и бе усетен в съседни страни. Двама души са погребани от свлачище, предизвикано от земетресението в района на планинския проход Каракар в северната част на западната пакистанска провинция Хайбер-Пахтунхва, други двама попаднаха под срутена каменна ограда в същата провинция, предаде ТАСС.
препоръчано
Според Геологическата служба на САЩ огнището на земетресението е на 210 км дълбочина. Именно заради голямата дълбочина на хипоцентъра, трусът се е усетил в обширен район. Най-малко 27 души в района на Хайбер-Пахтунхва са в болница с различни травми.
свързани новини
Над 360 са жертвите на опустошителното земетресение в Пакистан
5654
на 28.10.2015
Мощно земетресение от 7,7 по Рихтер разлюля Северен Пакистан
15544
на 26.10.2015
Арестуваха кмета на Бурса по обвинения в корупция и създаване на ОПГ
5891
преди 51 минути
Тръмп е готов да прекрати войната, дори ако Ормузкия проток остане затворен
15669
преди 2 часа
Израел връща смъртната присъда за палестинци
9190
преди 5 часа


