BG EN

Четири въздушни удара нанесе САЩ върху обекти на „Ислямска държава”

ЧАС ПИК

Четири въздушни удара нанесе САЩ върху обекти на „Ислямска държава”

3481
на 26.08.2014
Четири въздушни удара нанесе САЩ върху обекти на „Ислямска държава”
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Американският военен министър Чък Хейгъл заяви, че ВВС на САЩ са нанесли четири удара по позиции на „Ислямска държава” в Ирак, предаде ИТАР-ТАСС, цитирана от „Фокус”.
„С два удара около град Ербил са били унищожени две машини с въоръжение, а още една е била повредена. Самолетите са напуснали зоната без произшествия.

препоръчано
Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 16 декември - Телците да очакват новина за финансови постъпления, Водолеите да не пътуват САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 16 декември - Телците да очакват новина за финансови постъпления, Водолеите да не пътуват
ПИК TV x
ГОРЕЩО В ПИК TV: Противниците на еврото се събраха - Костадинов се подмазва на Румен Радев, иска избори през март ГОРЕЩО В ПИК TV: Противниците на еврото се събраха - Костадинов се подмазва на Румен Радев, иска избори през март
ново
Днес: 30
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК