BG EN

Четири тежки присъди за убийството на боса на "Гранити" Стоян Стоянов

Темида

Четири тежки присъди за убийството на боса на "Гранити" Стоян Стоянов

49695
на 17.07.2017
Четири тежки присъди за убийството на боса на Гранити Стоян Стоянов
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Четири тежки присъди постанови Бургаският окръжен съд за убийството на бизнесмена Стоян Стоянов. За поръчителство на 20 години затвор бе осъден Станислав Михайлов, бивш шеф на Агенцията по държавни вземания.

20-годишна присъда получи и Стоян Петров. Стоян Колев бе осъден на 18 години, а Нено Стоянов на 17 години, съобщава "Флагман". Единствен бе оправдан Галин Костов.

препоръчано

Припомняме ви, че президентът на фирма „Гранити" Стоян Стоянов бе отвлечен и убит на 6 март 2008 г. Полицаите откриха трупа му през октомври 2009 г. в местността Горска нива край несебърското с. Паницово. На подсъдимата скамейка седнаха Стоян Петров и Стоян Колев обвинени за физически извършители, Галин Костов и Станислав Михайлов обвинени за поръчители, както и Нено Стоянов сочен за посредник. 

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата събота на декември: Овенът да се готви за никулденски купон, но да пази здравето си. Лъвът да не харчи излишно САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата събота на декември: Овенът да се готви за никулденски купон, но да пази здравето си. Лъвът да не харчи излишно
ПИК TV x
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО) Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ново
Днес: 89
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК