ГОРЕЩО
САМО В ПИК TV! Цъка ли "Баба Алино" 2 във Варна? Журналистката Наталия Господинова с нови разкрития за скандалния пъзел и как кметът Коцев гази закона (ВИДЕО)
ПИК TV! Земеделецът Красимир Кумчев: Можем да бъдем абсолютно независими в производството на храни. Намерението с "Кошница с грижа" на правителството е добро, но... (ВИДЕО)
ПИК TV! Топ експертът инж. Ангел Попов с експертно мнение как да спрем да се избиваме по пътищата: Трагедията на "Челопешко шосе" можеше да се предотврати (ВИДЕО)
ГОРЕЩО В ПИК TV! Столичният общински съветник Станислав Младенов бие аларма - задава се нова криза с чистотата заради кмета Терзиев (ВИДЕО)
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Кандидат-кметът за "Средец" Пламена Заячка ПОСОЧИ ГОЛЕМИТЕ проблеми в района: Ако това управление е най-доброто, защо 7 години не ги решава? (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Чехия ще пусне скоро на пазара собствен лекарствен препарат срещу COVID-19. Това съобщи днес пред журналисти премиерът Андрей Бабиш, цитиран от ТАСС.
препоръчано
Медикаментът е навлязъл в последния етап на процедурата за одобряване от чешкия Държавен институт за контрол върху лекарствените средства. Лекарството ще се дава във вид на таблетки или като спрей за инхалация, посочи чешкият премиер, без да съобщи други подробности.
Днес Бабиш отпътува на еднодневно работно посещение в Израел, за да проучи опита на тази страна във ваксинирането на населението и да обсъди възможности за съвместно производство на препарати срещу коронавируса.
Хеликоптер се срина край езерото Маджоре в Италия, има жертва и ранени
5050
преди 2 часа
Българин осъден след фатална катастрофа със загинало бебе в Англия
6596
преди 5 часа


