BG EN

Чешкият външен министър започва посещението си в Иран

Африка

Чешкият външен министър започва посещението си в Иран

2515
на 04.09.2015
Чешкият външен министър започва посещението си в Иран
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Чешкият външен министър Лубомир Заоралек ще оглави голяма делегация от директори на водещи чешки компании, които ще посетят Иран в периода 4-7 септември, предава РИА Новости, цитирана от Фокус.

препоръчано

Заоралек ще разговаря с иранския президент Хасан Роухани, председателя на парламента Али Лариджани, външния министър Мохамад Джавад Зариф, а също и с министъра на икономиката и финансите Али Тайебниа и министъра на търговията и промишлеността Мохамад Нематзаде. 

В програмата на срещите присъстват теми като борбата с международния тероризъм, ситуацията в Близкия Изток и развитието на двустранните контакти, като специално внимание ще бъде отделено на засилването на търговско-икономическото сътрудничествто между двете страни. 

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 17 декември - конфликтът с ръководството е неизбежен за Овните, допълнителна работа ще донесе добър приход за Стрелците САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 17 декември - конфликтът с ръководството е неизбежен за Овните, допълнителна работа ще донесе добър приход за Стрелците
ПИК TV x
Петко Петков пред ПИК TV: Радев свенливо се сближава с ППДБ и „Възраждане“, а агресията в парламента прикрива безидейност (ВИДЕО) Петко Петков пред ПИК TV: Радев свенливо се сближава с ППДБ и „Възраждане“, а агресията в парламента прикрива безидейност (ВИДЕО)
ново
Днес: 4
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК